« Lipanj 2021 »

HUMANITARNA AKCIJA

AKTIV BIOLOGIJE, KEMIJE I PRIRODE

Poveznica na sekciju s kolekcijama e-Twinnig projekata: e- Twinning projekti

U školskoj godini 2020./21. učiteljica prirode, biologije i kemije Tamara Banović, uključila se s učenicima u organizaciju, provođenje i realizaciju e-Twinnig projekata.

Na poveznici e- Twinning projekti se nalazi kolekcija u kojoj možete pogledati aktivnosti koje su se provodile u projektima:

Pripremila i objavila: Tamara Banović

U Omišu, 11. lipnja 2020.

__________________________________________________________________________________________________________________________

DRŽAVNO NATJECANJE IZ BIOLOGIJE

Učenice 7.d razreda naše škole postigle su veliki uspjeh na Državnom natjecanju iz biologije u kategoriji istraživačkih radova. Učenice Zara Sladojević i Sunčica Škorić napravile su istraživanje na temu svjetlosnog onečišćenja i jako uspješno predstavile svoj rad "Svjetla moga grada sjajite manje" te su osvojite visoko drugo mjesto na Državnom natjecanju u kategoriji istraživačkih radova za učenike sedmih i osmih razreda.

U stopu ih prate, s osvojenim trećem mjestom Nadalina Jerčić i Ema Stanić koje su predstavile rad  "Oprezno s baterijama" u kojem su ispitale utjecaj baterija na sastav i svojstva tla te klijavost sjemenki i rast biljaka.

Njihova mentorica bila je njihova učiteljica iz biologije Tamara Banović

Radove možete pročitati na poveznicama, a izgled njihovih digitalnih plakata i samo atmosferu pokušajte dočarati kroz nekoliko fotografija.

Oprezno s baterijama - rad

Svjetla moga grada sjajite manje - rad

Čestitke Eni, Nadalini, Sunčici i Zari!