preskoči na sadržaj

Osnovna škola Josip Pupačić Omiš

Login
KALENDAR
« Studeni 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji

OBAVIJESTI

smiley učitelji, roditelji, učenici



#BudimoOdgovorni


 

VIRTUALNE UČIONICE

.

RASPORED SATI

O M I Š 
raspored_šk.god. 2020./21.

Cjelokupan raspored učitelja
Cjelokupan raspored razreda 
Raspored za pojedine razrede (5-8) 
Raspored za nastavnike 
Raspored-francuski-izborna 
Raspored-njemački-izborna 
Primjena od 16.9.2020.

K U Č I Ć E 
raspored_šk.god. 2020./21.

Cjelokupan raspored učitelja 
Raspored za pojedine razrede
Primjena od 14.9.2020.

Arhiva dokumenata
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: 400
UPISI

TJEDAN JOSIPA PUPAČIĆA

.

 




 

SAMOVREDNOVANJE

GLOBE program

Meteorološka postaja OŠ Josip Pupačić - Omiš
                                                             


                                                           

Meteorološka postaja PŠ Kučiće

.

 

.

Brojač posjeta
Ispis statistike od 3. 12. 2011.

Ukupno: 831772
Ovaj mjesec: 12894
Danas: 12
 

  ŽUPANIJSKA NATJECANJA_2019./20.
*učenici pozvani na državno natjecanje



INFORMATIKA
(mentorica Zdenka Vukasović)
1. PAULA UVANOVIĆ, 6.d  (2. mjesto)
2. ANTONIO ŠKARICA, 6.d 


NJEMAČKI JEZIK
(mentorica Merien Trogrlić)
1. KRISTINA MARIA KUZMANIĆ, 8.a 
2. LANA CRNKOVIĆ, 8.c 


ASTRONOMIJA
(mentor Tomislav Sorić)
*1. LUKA GRABOVAC, 5.c  (1. mjesto)
2. FRANE PEŠIĆ, 5.a
3. LOVRE POPOVIĆ, 7.a  (2. mjesto)
4. TATJANA RUNAC, 7.a  (3. mjesto)
5. FRANCISCA AMBRUS PERASIĆ, 7.b


VJERONAUČNA OLIMPIJADA (ekipno)
(mentor Antun Budimir)
1. KLARA STANIĆ, 8.a
2. ELENA KALAJŽIĆ, 8.a
3. KRISTIJAN DUGEČ, 8.a
4. MIRO LUBINA, 8.a
5. NAOMI KOVIĆ, 8.a


TEHNIČKA KULTURA
1. NINO TOMASOVIĆ, 8.d (mentor Jozo Nejašmić)
*2. JOSIP VILIĆ, 7.e (mentorica Zdenka Vukasović)   (1. mjesto)
3. TATJANA RUNAC, 7.a (mentorica Zdenka Vukasović)


MATEMATIKA
1. MAX BARBARIĆ, 4.a (mentorica Simona Jurjević)
2. SUNČICA ŠKORIĆ, 6.d (mentorica Božena Kovačić)
 


LIKOVNA KULTURA
1. ANA ČAGALJ, 8.b (mentorica Aleksandra Radunić)


LiDraNo
*1. NINA PERKUŠIĆ, 8.b (mentorica Daniela Odak)


GEOGRAFIJA
1. MIRA KALAJŽIĆ, 5.c (mentor Ivica Štrbac)
2. TOMISLAV ZELJKOVIĆ, 6.b (mentor Ivica Štrbac)
3. ANTE BULJEVIĆ, 6.a (mentor Ivica Štrbac)
4. ANĐELA RADIĆ, 7.k (mentorica Dijana Skopljak)
5. ANTEA PREDRAGOVIĆ, 7.b (mentor Ivica Štrbac)
*6. NIKA ŠKORIĆ, 8.d (mentorica Helanda Čović)  (3. mjesto)
7. NINA VUKASOVIĆ, 8.d (mentor Ivica Štrbac)


BIOLOGIJA_istraživački radovi
(mentorica Tamara Banović)
*1. KARMEN JELOVIČ, 7.d 
*2. DORA SOVULJ, 7.d 


 

preskoči na navigaciju