preskoči na sadržaj

Osnovna škola Josip Pupačić Omiš

Login
KALENDAR
« Studeni 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji

OBAVIJESTI

smiley učitelji, roditelji, učenici



#BudimoOdgovorni


 

VIRTUALNE UČIONICE

.

RASPORED SATI

O M I Š 
raspored_šk.god. 2020./21.

Cjelokupan raspored učitelja
Cjelokupan raspored razreda 
Raspored za pojedine razrede (5-8) 
Raspored za nastavnike 
Raspored-francuski-izborna 
Raspored-njemački-izborna 
Primjena od 16.9.2020.

K U Č I Ć E 
raspored_šk.god. 2020./21.

Cjelokupan raspored učitelja 
Raspored za pojedine razrede
Primjena od 14.9.2020.

Arhiva dokumenata
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: 400
UPISI

TJEDAN JOSIPA PUPAČIĆA

.

 




 

SAMOVREDNOVANJE

GLOBE program

Meteorološka postaja OŠ Josip Pupačić - Omiš
                                                             


                                                           

Meteorološka postaja PŠ Kučiće

.

 

.

Brojač posjeta
Ispis statistike od 3. 12. 2011.

Ukupno: 831769
Ovaj mjesec: 12891
Danas: 9
 

ŠKOLSKA NATJECANJA_2019./20.
 *učenici pozvani na županijsko natjecanje



INFORMATIKA
*1. PAULA UVANOVIĆ, 6.d (mentorica Zdenka Vukasović)
*2. ANTONIO ŠKARICA, 6.d (mentorica Zdenka Vukasović)
*3. IVA BEOVIĆ, 6.d (mentorica Zdenka Vukasović)
4. KRUNO LEDINA, 6.d (mentorica Zdenka Vukasović)
5. LUKA SOVULJ, 6.k (mentorica Antonija Plepel)
5. ROKO BARTULOVIĆ, 6.k (mentorica Antonija Plepel)


 NJEMAČKI JEZIK
(mentorica Merien Trogrlić)
*1. KRISTINA MARIA KUZMANIĆ, 8.a 
*2. LANA CRNKOVIĆ, 8.c 
3. NIKA ŠKORIĆ, 8.d
4. MARIJA IVANČEVIĆ, 8.b
5. KRISTIAN CRNJAC, 8.d
6. NINA VUKASOVIĆ, 8.c
7. MAGDALENA JURČEVIĆ, 8.d
8. TINA MLIKOTA, 8.c
9. DOMAGOJ BUDIĆ, 8.a


TEHNIČKA KULTURA
*1. NINO TOMASOVIĆ, 8.d (mentor Jozo Nejašmić)
2. VIKTOR LONČAR, 8.d (mentor Jozo Nejašmić)
*3. JOSIP VILIĆ, 7.e (mentorica Zdenka Vukasović)
*4. TATJANA RUNAC, 7.a (mentorica Zdenka Vukasović)


KEMIJA
(mentorica Tamara Banović)
1. JOSIP VILIĆ, 7.e 
2. ANTEA PREDRAGOVIĆ, 7.b 
3. KAROLINA ZOLOTA, 7.c 
4. KARMEN JELOVIĆ, 7.d
5. TIHANA BEOVIĆ, 7.c

1. NIKA ŠKORIĆ, 8.d
2. ROKO RADE PEŠIĆ, 8.c


VJERONAUČNA OLIMPIJADA (ekipno)
(mentor Antun Budimir)
*1. KLARA STANIĆ, 8.a
*2. ELENA KALAJŽIĆ, 8.a
*3. KRISTIJAN DUGEČ, 8.a
*4. MIRO LUBINA, 8.a
*5. NAOMI KOVIĆ, 8.a
6. KARMEN SMOLJANOVIĆ, 8.a
7. FILIP KUZMANIĆ, 8.a


ASTRONOMIJA
(mentor Tomislav Sorić)
*1. LUKA GRABOVAC, 5.c
*2. FRANE PEŠIĆ, 5.a
*3. MANUEL ZJAJO, 5.a
*4. LOVRE POPOVIĆ, 7.a
*5. TATJANA RUNAC, 7.a
*6. FRANCISCA AMBRUS PERASIĆ, 7.b


GEOGRAFIJA
*1. MIRA KALAJŽIĆ, 5.c (mentor Ivica Štrbac)
2. BARTUL FISTANIĆ, 5.c (mentor Ivica Štrbac)
3. ANA JURIČIĆ, 5.e (mentorica Helanda Čović)
4. IVAN LUBINA, 5.a (mentor Ivica Štrbac)
5. NIKŠA ŠIMIĆ, 5.f (mentorica Helanda Čović)
6. LUKA GRABOVAC5.c (mentor Ivica Štrbac)

*1. TOMISLAV ZELJKOVIĆ, 6.b (mentor Ivica Štrbac)
*2. ANTE BULJEVIĆ, 6.a (mentor Ivica Štrbac)
*3. MARIJA SOVULJ, 6.k (mentorica Dijana Skopljak)
4. VIŠNJA BURIĆ, 6.b (mentor Ivica Štrbac)
5. LANA TAFRA, 6.a (mentor Ivica Štrbac)

*1. ANĐELA RADIĆ, 7.k (mentorica Dijana Skopljak)
*2. ANTEA PREDRAGOVIĆ, 7.b (mentor Ivica Štrbac)
3. DINO SRDANOVIĆ, 7.k (mentorica Dijana Skopljak)
4. DUJE SOVULJ, 7.k (mentorica Dijana Skopljak)
5. LOVRE POPOVIĆ, 7.a (mentor Ivica Štrbac)

*1. NIKA ŠKORIĆ, 8.d (mentorica Helanda Čović)
*2. PETAR TOPIĆ, 8.k (mentorica Dijana Skopljak)
*3. ELENA KALAJŽIĆ, 8.a (mentor Ivica Štrbac)
*4. NINA VUKASOVIĆ, 8.d (mentor Ivica Štrbac)
*5. NINA PERKUŠIĆ, 8.b (mentor Ivica Štrbac)
*6. KLARA STANIĆ, 8.a (mentor Ivica Štrbac)


MATEMATIKA
*1. MAX BARBARIĆ, 4.a (mentorica Simona Jurjević)
2. MARIJA JERČIĆ, 4.f (mentorica Maja Zečić)
3. RENA BARBARIĆ, 4.a (mentorica Simona Jurjević)
4. NINA ŠKARE, 4.e (mentorica Mirela Lulić)
5. SARA BILIĆ, 4.c (mentorica Ivana Rubić)

1. PETAR VILIĆ, 5.f  (mentorica Ivana Pezo)
2. IVAN ŽULJEVIĆ-MIKAS, 5.d (mentorica Ivana Pezo)
3. LUKA TOMASOVIĆ, 5.d (mentorica Ivana Pezo)
4. NIKŠA ŠIMIĆ, 5.f (mentorica Ivana Pezo)
5. DAMIR ROGOŠIĆ, 5.d (mentorica Ivana Pezo)

*1. SUNČICA ŠKORIĆ, 6.d (mentorica Božena Kovačić)
2. MARIJA SOVULJ, 6.k (mentorica Neda Brzović)
3. ROKO BARTULOVIĆ, 6.k (mentorica Neda Brzović)
4. ANTE BULJEVIĆ, 6.a (mentorica Ana Jurčević)
5. LUCIJA KRALJ, 6.a (mentorica Ana Jurčević)

1. JOSIP VILIĆ, 7.e (mentorica Ana Jurčević)
2. TATJANA RUNAC, 7.a (mentor Tomislav Sorić)
3. LOVRE POPOVIĆ7.a (mentor Tomislav Sorić)
4. MIHAEL JERČIĆ, 7.c (mentorica Vanesa Balić Mucić)
5. MIHOVIL MIMICA, 7a  (mentor Tomislav Sorić)

1. TARA JERONČIĆ, 8.c (mentorica Božena Kovačić)
2. NIKA ŠKORIĆ, 8.d (mentorica Božena Kovačić)
3. PETAR TOPIĆ, 8.k (mentorica Neda Brzović)
4. LANA CRNKOVIĆ, 8.c (mentorica Božena Kovačić)
5. LUKA PROSO, 8.d (mentorica Božena Kovačić)


FIZIKA
(mentor Ivan Strižić)
1. LANA CRNKOVIĆ, 8.c
2. TARA JERONČIĆ, 8.c
3. NINA VUKASOVIĆ, 8.c
4. MAGDALENA JURČEVIĆ. 8.d
5. NIKA ŠKORIĆ, 8.d


POVIJEST
*1. ANĐELA ŠKARICA, 8.c (mentor Nenad Brzović)
*2. KRISTIAN CRNJAC, 8.d (mentor Nenad Brzović)
*3. KIARA KOVAČIĆ, 8.a (mentor Srećko Kovačić)
4. MATEA SOVULJ, 8.c (mentor Nenad Brzović)

1. KAROLINA ZOLOTA, 7.c (mentor Nenad Brzović)
2. IVANO JERČIĆ, 7.c (mentor Nenad Brzović)
3. KARMEN JELOVIĆ, 7.d (mentor Nenad Brzović)
4. MARTA ZEČIĆ, 7.d (mentor Nenad Brzović)
5. LUKA KUVAČIĆ, 7.c (mentor Nenad Brzović)


BIOLOGIJA
1. KAROLINA ZOLOTA, 7.c (mentorica Ivana Zemunik)
2. MIHAEL JERČIĆ, 7.c (mentorica Ivana Zemunik)
3. KARMEN JELOVIĆ, 7.d (mentorica Ivana Zemunik)
4. DUJE SOVULJ, 7.k (mentorica Ivana Balić)
5. ANTEA PREDRAGOVIĆ, 7.b (mentorica Ivana Zemunik)
6. TATJANA RUNAC, 7.a (mentorica Ivana Zemunik)
7. GABRIEL RABOTEG, 7.e (mentorica Ivana Zemunik)

1. NIKA ŠKORIĆ, 8.d (mentorica Ivana Zemunik)


ENGLESKI JEZIK
1. TARA KRIŽANAC, 8.a (mentorica Ivana Tafra)
2. ELENA KALAJŽIĆ, 8.a (mentorica Ivana Tafra)
3. DOMAGOJ BUDIĆ, 8.a (mentorica Ivana Tafra)
4. NINA PERKUŠIĆ, 8.b (mentorica Ivana Tafra)
5. MARIJA IVANČEVIĆ, 8.b (mentorica Ivana Tafra)
6. MARIN KRIŽANAC, 8.b (mentorica Ivana Tafra)
7. TONI ČELIKOVIĆ, 8.b (mentorica Ivana Tafra)
8. LANA CRNKOVIĆ, 8.c (mentorica Kamenka Klarić)
9. NINA BULJEVIĆ, 8.c (mentorica Kamenka Klarić)
10. TARA JERONČIĆ, 8.c (mentorica Kamenka Klarić)
11. JURE SIČIĆ, 8.c (mentorica Kamenka Klarić)
12. ANDREA SMOLJANOVIĆ, 8.c (mentorica Kamenka Klarić)
13. LUKA PROSO, 8.d (mentorica Kamenka Klarić)
14. NIKA ŠKORIĆ, 8.d (mentorica Kamenka Klarić)
15. NINA RELJIĆ, 8.d (mentorica Kamenka Klarić)
16. NINO TOMASOVIĆ, 8.d (mentorica Kamenka Klarić)
17. DINO PROSO, 8.d (mentorica Kamenka Klarić)
18. ŽANA MEDVIDOVIĆ, 8.d (mentorica Kamenka Klarić)
19. KRISTIAN CRNJAC, 8.d (mentorica Kamenka Klarić)
20. MAGDALENA JURČEVIĆ, 8.d (mentorica Kamenka Klarić)


LiDraNo
LITERARNI IZRAZ:
1. LUCIJA ČAGALJ, 4.a (mentorica Simona Jurjević) Moj Omiš
2. ANA BRZOVIĆ, 6.d (mentorica Maja Ćurlin) Miris bakine kuhinje
*3. NINA BULJEVIĆ, 8.c (mentorica Maja Ćurlin) Prva ljubav
*4. LOVRE POPOVIĆ, 7.a (mentorica Bernarda Klarić) Utrka s vremenom
*5. MARKO PAŠALIĆ, 7.a (mentorica: Barnarda Klarić) Maske

SAMOSTALNI NOVINARSKI IZRAZ:
*1. JAKOV SOVULJ, 6.b (mentorica Daniela Odak)
Cool, ali znanost i inženjerstvo nisu mi na prvom mjestu. Volim umjetnost!
*2. NINA PERKUŠIĆ, 8.a (mentorica Daniela Odak)
Enes Kišević:"Mogu vam reći da sam bio bolji pjesnik kao dijete nego danas"
3. TARA JERONČIĆ, 8.c (mentorica: Maja Ćurlin) Svijet medija

POJEDINAČNI SCENSKI NASTUP:
1. KARLA ŠKARICA, 4.a (mentorica Simona Jurjević)
2. ANA BRZOVIĆ, 6.d (mentorica Maja Ćurlin)
3. NINA BULJEVIĆ, 8.c (mentorica Maja Ćurlin)
4. MARIJA SOVULJ, 6.k (mentorica Ivana Jurićević)
5. DUJE SOVULJ, 7.k (mentorica: Ivana Juričević)

SKUPNI SCENSKI NASTUP:
igrokaz  Jer ti to zaslužuješ, Višnja Anić (mentorica Ivana Juričević) 
GABRIJELA ŠUŠIĆ, KARLA TOPIĆ, SARA TOPIĆ, JELENA VUKASOVIĆ, 5.k
ANĐELA TOMASOVIĆ, ROKO BARTULOVIĆ, 6. k
DINO SRDANOVIĆ, NEDJELJKA KOVAČIĆ, ANTE KOVAČIĆ, 7.k
IRIS KOVAČIĆ, 8. k


LIKOVNA KULTURA
1. ANA ČAGALJ, 8.b (mentorica Aleksandra Radunić)
2. GABRIJELA VUKOVIĆ, 7.e (mentorica Aleksandra Radunić)
3. MATEJ JURANOVIĆ, 6.c (mentorica Aleksandra Radunić)

preskoči na navigaciju