preskoči na sadržaj

Osnovna škola Josip Pupačić Omiš

Login
KALENDAR
« Lipanj 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Prikazani događaji

HUMANITARNA AKCIJA

VIRTUALNE UČIONICE

.

Arhiva dokumenata
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: 400
UPISI

TJEDAN JOSIPA PUPAČIĆA
.

 




 

SAMOVREDNOVANJE

GLOBE program

Meteorološka postaja OŠ Josip Pupačić - Omiš
                                                             


                                                           

Meteorološka postaja PŠ Kučiće

.

 

.

Brojač posjeta
Ispis statistike od 3. 12. 2011.

Ukupno: 908041
Ovaj mjesec: 8392
Danas: 5
 

😀 ŠKOLSKA NATJECANJA_2020./21.
 *učenici pozvani na županijsko natjecanje



INFORMATIKA
(mentorica Zdenka Vukasović)
*1. ANTE KOVAČIĆ,  7.d 
*2. ANTONIO ŠKARICA, 7.d 
3. JAKOV SOVULJ, 7.b 
*4. TOMISLAV ZELJKOVIĆ,  7.b 

*1. KAROLINA ZOLOTA, 8.c 

* 1.  MAX BARBARIĆ, 5.b
2. RENA BARBARIĆ, 5.b
3. JOSIPA KOVAČEVIĆ, 5.b


FIZIKA
(mentor Ivan Strižić)
1. MIHAEL JERČIĆ,  8.c 
2. KAROLINA ZOLOTA, 8.c


MATEMATIKA
*1. LUKA KOVAČIĆ, 4.e (mentorica Jesena Nejašmić)
2. NIKOLA TOMASOVIĆ, 4.k (mentorica Dragana Topić)
3. ROŽA TAFRA, 4.a (mentorica Martina Milina)
4. LANA KAŠTELAN, 4.b (mentorica Dinka Lendić)
5. MARTIN UVANOVIĆ, 4.d (mentorica Sanja Beović)
6. ANTE TADIĆ, 4.a (mentorica Martina Milina)
7. LEON FISTANIĆ, 4.e (mentorica Jesena Nejašmić)
8. PETRA PIVAC, 4.c (mentorica Anita Babaić)
9. FILIP KOVAČIĆ, 4.e (mentorica Jesena Nejašmić)
10. ENA ŽULJEVIĆ-MIKAS, 4.e (mentorica Jesena Nejašmić)
11. EMA BARTULIN, 4.d (mentorica Sanja Beović)
12. LEONA ŠKARICA, 4.k (mentorica Dragana Topić)
13. FILIP TOMASOVIĆ, 4.b (mentorica Dinka Lendić)
14. DUJE PERICA, 4.b (mentorica Dinka Lendić)
15. LEONA PANDŽA, 4.c (mentorica Anita Babaić)
16. KARMEN DUJMOVIĆ, 4.d (mentorica Sanja Beović)
17. IVAN PULJIZ, 4.c (mentorica Anita Babaić)
18. BRUNA BAŠIĆ, 4.c (mentorica Anita Babaić)

*1. MAX BARBARIĆ, 5.b (mentorica Neda Brzović)
2. SARA BILIĆ, 5.c (mentorica Lucijana Ivelja)
3. MARKO ŠKARICA, 5.c (mentorica Ana Tadić)
4. MARIJA JERONČIĆ, 5.e (mentorica Ana Banović)
5. KARMEN ERCEGOVIĆ, 5.b (mentorica Neda Brzović)
6. NINA ŠKARE, 5.e (mentorica Ana Banović)
7. EDA LJIMANI, 5.a (mentorica Neda Brzović)
8. JOSIPA KOVAČEVIĆ, 5b (mentorica Neda Brzović)

*1. MIRA KALAJŽIĆ, 6.c (mentor Tomislav Sorić)
2. PETAR VILIĆ, 6.f (mentorica Ivana Pezo)
3. NIKŠA ŠIMIĆ, 6 f (mentorica Ivana Pezo)
4. LUKA TOMASOVIĆ, 6.d (mentorica Ivana Pezo)
5. IVAN ŽULJEVIĆ-MIKAS, 6.d (mentorica Ivana Pezo)
6. KRISTO ORA, 6.f (mentorica Ivana Pezo)
7. IVANA MILJAK, 6.f (mentorica Ivana Pezo)
8. LUKA GRABOVAC, 6.c (mentor Tomislav Sorić)
9. ROZA STANIĆ,6.d (mentorica Ivana Pezo)
10. MATE PEŠIĆ, 6.f (mentorica Ivana Pezo)

*1. VIŠNJA BURIĆ, 7.a (mentorica Neda Brzović)
2. ANTE BULJEVIĆ, 7.a (mentorica Neda Brzović)
3. EMA JURIČEVIĆ, 7.a (mentorica Neda Brzović)

1. KAROLINA ZOLOTA, 8.c (mentorica Ivana Pezo)
2. TEA GRABOVAC, 8.b (mentor Tomislav Sorić)
3. TIHANA BEOVIĆ, 8.c (mentorica Ivana Pezo)
4. MIHAEL JERČIĆ, 8.c (mentorica Ivana Pezo)


ASTRONOMIJA
(mentor Tomislav Sorić)
*1. FRANE PEŠIĆ, 6.a 
*2. LUKA GRABOVAC, 6.c


TEHNIČKA KULTURA
(mentorica Zdenka Vukasović)
*1. JOSIP VILIĆ 8.e 


BIOLOGIJA
1. ANTE BULJEVIĆ, 7.a (mentorica Ivana Zemunik)
2. VIŠNJA BURIĆ, 7.a (mentorica Ivana Zemunik)
3. JAKOV SOVULJ, 7.b (mentorica Ivana Zemunik)
4. TOMISLAV ZELJKOVIĆ, 7.b (mentorica Ivana Zemunik)
5. IVA BEOVIĆ, 7.d (mentorica Tamara Banović)
6. PETRA ČAGALJ, 7.d (mentorica Tamara Banović)
7. NADALINA JERČIĆ, 7.d (mentorica Tamara Banović)
8. ENA STANIĆ, 7.d (mentorica Tamara Banović)
9. ZARA SLADOJEVIĆ, 7.d (mentorica Tamara Banović)
10. SUNČICA ŠKORIĆ, 7.d (mentorica Tamara Banović)
11. LARA STIPINOVIĆ, 7.d (mentorica Tamara Banović)
12. NINA LUCIJA HORVAT, 7.d (mentorica Tamara Banović)

1. SANI TAFRA, 8.a (mentorica Vedrana Pivčević)
2. MERIEL KOVAČIĆ, 8.a (mentorica Vedrana Pivčević)
3. TATJANA RUNAC, 8.a (mentorica Vedrana Pivčević)
4. MATEJ MARUNČIĆ, 8.a (mentorica Vedrana Pivčević)
5. MIHOVIL MIMICA, 8.a (mentorica Vedrana Pivčević)
6. ANTEA PREDRAGOVIĆ, 8.b (mentorica Vedrana Pivčević)
7. TEA GRABOVAC, 8.b (mentorica Vedrana Pivčević)
8. TIHANA BEOVIĆ, 8.c (mentorica Ivana Zemunik)
9. KAROLINA ZOLOTA, 8.c (mentorica Ivana Zemunik)
10. MIHAEL JERČIĆ, 8.c (mentorica Ivana Zemunik)
11. KARMEN JELOVIĆ, 8.c (mentorica Ivana Zemunik)
12. DORA SOVULJ, 8.c (mentorica Ivana Zemunik)
13. ANĐELA RADIĆ, 8.k (mentorica Ivana Balić)
14. DINO SRDANOVIĆ, 8.k (mentorica Ivana Balić)


KEMIJA
1. EMA JURIČEVIĆ, 7.a (mentorica Vedrana Pivčević)
2. ANTE BULJEVIĆ, 7.a (mentorica Vedrana Pivčević)
3. VIŠNJA BURIĆ, 7.a (mentorica Vedrana Pivčević)
4. JAKOV SOVULJ, 7.b (mentorica Vedrana Pivčević)
5. MARIJA ŠABIĆ, 7.b (mentorica Vedrana Pivčević)
6. LANA TAFRA, 7.b (mentorica Vedrana Pivčević)
7. LANA KOVAČIĆ, 7.b (mentorica Vedrana Pivčević)
8. ANA BRZOVIĆ, 7.c (mentorica Tamara Banović)
9. LUCE KAŠTELAN, 7.c (mentorica Tamara Banović)
10. ENA STANIĆ, 7.d (mentorica Tamara Banović)
11. SUNČICA ŠKORIĆ, 7,d (mentorica Tamara Banović)
12. NINA LUCIJA HORVAT, 7.d (mentorica Tamara Banović)
13. PETRA ČAGALJ, 7.d (mentorica Tamara Banović)

1. LOVRE POPOVIĆ, 8.a (mentorica Tamara Banović)
2. TATJANA RUNAC, 8.a (mentorica Tamara Banović)
3. MERIEL KOVAČIĆ, 8.a (mentorica Tamara Banović)
4. MATEJ MARUNČIĆ, 8.a (mentorica Tamara Banović)
5. ANTEA PREDRAGOVIĆ, 8.b (mentorica Vedrana Pivčević)
6. IVAN MARIN MARASOVIĆ, 8.b (mentorica Vedrana Pivčević)
7. MIHAEL JERČIĆ, 8.c (mentorica Tamara Banović)
8. TIHANA BEOVIĆ, 8.c (mentorica Tamara Banović)
9. KAROLINA ZOLOTA, 8.c (mentorica Tamara Banović)
10. KARMEN JELOVIĆ, 8.d (mentorica Tamara Banović)
11. JOSIP VILIĆ, 8.e (mentorica Tamara Banović)
12. ANĐELA RADIĆ, 8.k (mentorica Ivana Balić)
13. DINO SRDANOVIĆ, 8.k (mentorica Ivana Balić)
14. DUJE SOVULJ, 8.k (mentorica Ivana Balić)


GEOGRAFIJA
(online natjecanje na kojem je sudjelovalo 96 učenika. Popis učenika koji su postigli najbolje rezultate.)
*1. MAX BARBARIĆ, 5.b (mentorica Dijana Skopljak)
*2. MARTA VULIĆ, 5.f (mentor Ivica Štrbac)

*1. PETAR VILIĆ, 6.f (mentor Ivica Štrbac)

*1. JAKOV SOVULJ, 7.b (mentoricsa Dijana Skopljak)
*2. VIŠNJA BURIĆ, 7.b (mentorica Dijana Skopljak)

*1. JOSIP VILIĆ, 8.e (mentor Ivica Štrbac)
*2. DINO SRDANOVIĆ,8.k (mentor Ivan Tomasović)
*3. PETAR MEKINIĆ,8.e (mentor Ivica Štrbac)
*4. GABRIEL RABOTEG, 8.e (mentor Ivica Štrbac)


VJERONAUČNA OLIMPIJADA (ekipno)
(mentor Antun Budimir)
1. TONKA KOVAČIĆ, 8.a
2. TATJANA RUNAC, 8.a
3. LOVRE POPOVIĆ, 8.a
4. MARKO PAŠALIĆ, 8.a


 NJEMAČKI JEZIK
(mentorica Maša Knezović)
1. MARTA ZEČIĆ, 8.d
2. TIHANA BEOVIĆ, 8.c
3. ANĐELA RADIĆ, 8.k


LIKOVNA KULTURA
*1. MARINA ĆURLIN, 6.f  (mentorica Aleksandra Radunić)
*2. ROZA STANIĆ, 6.d  (mentorica Aleksandra Radunić) 
3. MNOLA KALAJŽIĆ6.d (mentorica Aleksandra Radunić)
*4. RAFAEL MUCIĆ, 5.e (mentorica Aleksandra Radunić) 
5. TIHANA BEOVIĆ, 8.c (mentorica Aleksandra Radunić)
6. KAROLINA ZOLOTA, 8.c (mentorica Aleksandra Radunić)
7. LETICIJA ROGOŠIĆ, 8.c (mentorica Aleksandra Radunić)
8. PAMELA KALAJŽIĆ, 6.a (mentorica Antonija Brstilo)

 




😀 ŠKOLSKA NATJECANJA_2019./20.
 *učenici pozvani na županijsko natjecanje


INFORMATIKA
*1. PAULA UVANOVIĆ, 6.d (mentorica Zdenka Vukasović)
*2. ANTONIO ŠKARICA, 6.d (mentorica Zdenka Vukasović)
*3. IVA BEOVIĆ, 6.d (mentorica Zdenka Vukasović)
4. KRUNO LEDINA, 6.d (mentorica Zdenka Vukasović)
5. LUKA SOVULJ, 6.k (mentorica Antonija Plepel)
5. ROKO BARTULOVIĆ, 6.k (mentorica Antonija Plepel)


 NJEMAČKI JEZIK
(mentorica Merien Trogrlić)
*1. KRISTINA MARIA KUZMANIĆ, 8.a 
*2. LANA CRNKOVIĆ, 8.c 
3. NIKA ŠKORIĆ, 8.d
4. MARIJA IVANČEVIĆ, 8.b
5. KRISTIAN CRNJAC, 8.d
6. NINA VUKASOVIĆ, 8.c
7. MAGDALENA JURČEVIĆ, 8.d
8. TINA MLIKOTA, 8.c
9. DOMAGOJ BUDIĆ, 8.a


TEHNIČKA KULTURA
*1. NINO TOMASOVIĆ, 8.d (mentor Jozo Nejašmić)
2. VIKTOR LONČAR, 8.d (mentor Jozo Nejašmić)
*3. JOSIP VILIĆ, 7.e (mentorica Zdenka Vukasović)
*4. TATJANA RUNAC, 7.a (mentorica Zdenka Vukasović)


KEMIJA
(mentorica Tamara Banović)
1. JOSIP VILIĆ, 7.e 
2. ANTEA PREDRAGOVIĆ, 7.b 
3. KAROLINA ZOLOTA, 7.c 
4. KARMEN JELOVIĆ, 7.d
5. TIHANA BEOVIĆ, 7.c

1. NIKA ŠKORIĆ, 8.d
2. ROKO RADE PEŠIĆ, 8.c


VJERONAUČNA OLIMPIJADA (ekipno)
(mentor Antun Budimir)
*1. KLARA STANIĆ, 8.a
*2. ELENA KALAJŽIĆ, 8.a
*3. KRISTIJAN DUGEČ, 8.a
*4. MIRO LUBINA, 8.a
*5. NAOMI KOVIĆ, 8.a
6. KARMEN SMOLJANOVIĆ, 8.a
7. FILIP KUZMANIĆ, 8.a


ASTRONOMIJA
(mentor Tomislav Sorić)
*1. LUKA GRABOVAC, 5.c
*2. FRANE PEŠIĆ, 5.a
*3. MANUEL ZJAJO, 5.a
*4. LOVRE POPOVIĆ, 7.a
*5. TATJANA RUNAC, 7.a
*6. FRANCISCA AMBRUS PERASIĆ, 7.b


GEOGRAFIJA
*1. MIRA KALAJŽIĆ, 5.c (mentor Ivica Štrbac)
2. BARTUL FISTANIĆ, 5.c (mentor Ivica Štrbac)
3. ANA JURIČIĆ, 5.e (mentorica Helanda Čović)
4. IVAN LUBINA, 5.a (mentor Ivica Štrbac)
5. NIKŠA ŠIMIĆ, 5.f (mentorica Helanda Čović)
6. LUKA GRABOVAC5.c (mentor Ivica Štrbac)

*1. TOMISLAV ZELJKOVIĆ, 6.b (mentor Ivica Štrbac)
*2. ANTE BULJEVIĆ, 6.a (mentor Ivica Štrbac)
*3. MARIJA SOVULJ, 6.k (mentorica Dijana Skopljak)
4. VIŠNJA BURIĆ, 6.b (mentor Ivica Štrbac)
5. LANA TAFRA, 6.a (mentor Ivica Štrbac)

*1. ANĐELA RADIĆ, 7.k (mentorica Dijana Skopljak)
*2. ANTEA PREDRAGOVIĆ, 7.b (mentor Ivica Štrbac)
3. DINO SRDANOVIĆ, 7.k (mentorica Dijana Skopljak)
4. DUJE SOVULJ, 7.k (mentorica Dijana Skopljak)
5. LOVRE POPOVIĆ, 7.a (mentor Ivica Štrbac)

*1. NIKA ŠKORIĆ, 8.d (mentorica Helanda Čović)
*2. PETAR TOPIĆ, 8.k (mentorica Dijana Skopljak)
*3. ELENA KALAJŽIĆ, 8.a (mentor Ivica Štrbac)
*4. NINA VUKASOVIĆ, 8.d (mentor Ivica Štrbac)
*5. NINA PERKUŠIĆ, 8.b (mentor Ivica Štrbac)
*6. KLARA STANIĆ, 8.a (mentor Ivica Štrbac)


MATEMATIKA
*1. MAX BARBARIĆ, 4.a (mentorica Simona Jurjević)
2. MARIJA JERČIĆ, 4.f (mentorica Maja Zečić)
3. RENA BARBARIĆ, 4.a (mentorica Simona Jurjević)
4. NINA ŠKARE, 4.e (mentorica Mirela Lulić)
5. SARA BILIĆ, 4.c (mentorica Ivana Rubić)

1. PETAR VILIĆ, 5.f  (mentorica Ivana Pezo)
2. IVAN ŽULJEVIĆ-MIKAS, 5.d (mentorica Ivana Pezo)
3. LUKA TOMASOVIĆ, 5.d (mentorica Ivana Pezo)
4. NIKŠA ŠIMIĆ, 5.f (mentorica Ivana Pezo)
5. DAMIR ROGOŠIĆ, 5.d (mentorica Ivana Pezo)

*1. SUNČICA ŠKORIĆ, 6.d (mentorica Božena Kovačić)
2. MARIJA SOVULJ, 6.k (mentorica Neda Brzović)
3. ROKO BARTULOVIĆ, 6.k (mentorica Neda Brzović)
4. ANTE BULJEVIĆ, 6.a (mentorica Ana Jurčević)
5. LUCIJA KRALJ, 6.a (mentorica Ana Jurčević)

1. JOSIP VILIĆ, 7.e (mentorica Ana Jurčević)
2. TATJANA RUNAC, 7.a (mentor Tomislav Sorić)
3. LOVRE POPOVIĆ7.a (mentor Tomislav Sorić)
4. MIHAEL JERČIĆ, 7.c (mentorica Vanesa Balić Mucić)
5. MIHOVIL MIMICA, 7a  (mentor Tomislav Sorić)

1. TARA JERONČIĆ, 8.c (mentorica Božena Kovačić)
2. NIKA ŠKORIĆ, 8.d (mentorica Božena Kovačić)
3. PETAR TOPIĆ, 8.k (mentorica Neda Brzović)
4. LANA CRNKOVIĆ, 8.c (mentorica Božena Kovačić)
5. LUKA PROSO, 8.d (mentorica Božena Kovačić)


FIZIKA
(mentor Ivan Strižić)
1. LANA CRNKOVIĆ, 8.c
2. TARA JERONČIĆ, 8.c
3. NINA VUKASOVIĆ, 8.c
4. MAGDALENA JURČEVIĆ. 8.d
5. NIKA ŠKORIĆ, 8.d


POVIJEST
*1. ANĐELA ŠKARICA, 8.c (mentor Nenad Brzović)
*2. KRISTIAN CRNJAC, 8.d (mentor Nenad Brzović)
*3. KIARA KOVAČIĆ, 8.a (mentor Srećko Kovačić)
4. MATEA SOVULJ, 8.c (mentor Nenad Brzović)

1. KAROLINA ZOLOTA, 7.c (mentor Nenad Brzović)
2. IVANO JERČIĆ, 7.c (mentor Nenad Brzović)
3. KARMEN JELOVIĆ, 7.d (mentor Nenad Brzović)
4. MARTA ZEČIĆ, 7.d (mentor Nenad Brzović)
5. LUKA KUVAČIĆ, 7.c (mentor Nenad Brzović)


BIOLOGIJA
1. KAROLINA ZOLOTA, 7.c (mentorica Ivana Zemunik)
2. MIHAEL JERČIĆ, 7.c (mentorica Ivana Zemunik)
3. KARMEN JELOVIĆ, 7.d (mentorica Ivana Zemunik)
4. DUJE SOVULJ, 7.k (mentorica Ivana Balić)
5. ANTEA PREDRAGOVIĆ, 7.b (mentorica Ivana Zemunik)
6. TATJANA RUNAC, 7.a (mentorica Ivana Zemunik)
7. GABRIEL RABOTEG, 7.e (mentorica Ivana Zemunik)

1. NIKA ŠKORIĆ, 8.d (mentorica Ivana Zemunik)


ENGLESKI JEZIK
1. TARA KRIŽANAC, 8.a (mentorica Ivana Tafra)
2. ELENA KALAJŽIĆ, 8.a (mentorica Ivana Tafra)
3. DOMAGOJ BUDIĆ, 8.a (mentorica Ivana Tafra)
4. NINA PERKUŠIĆ, 8.b (mentorica Ivana Tafra)
5. MARIJA IVANČEVIĆ, 8.b (mentorica Ivana Tafra)
6. MARIN KRIŽANAC, 8.b (mentorica Ivana Tafra)
7. TONI ČELIKOVIĆ, 8.b (mentorica Ivana Tafra)
8. LANA CRNKOVIĆ, 8.c (mentorica Kamenka Klarić)
9. NINA BULJEVIĆ, 8.c (mentorica Kamenka Klarić)
10. TARA JERONČIĆ, 8.c (mentorica Kamenka Klarić)
11. JURE SIČIĆ, 8.c (mentorica Kamenka Klarić)
12. ANDREA SMOLJANOVIĆ, 8.c (mentorica Kamenka Klarić)
13. LUKA PROSO, 8.d (mentorica Kamenka Klarić)
14. NIKA ŠKORIĆ, 8.d (mentorica Kamenka Klarić)
15. NINA RELJIĆ, 8.d (mentorica Kamenka Klarić)
16. NINO TOMASOVIĆ, 8.d (mentorica Kamenka Klarić)
17. DINO PROSO, 8.d (mentorica Kamenka Klarić)
18. ŽANA MEDVIDOVIĆ, 8.d (mentorica Kamenka Klarić)
19. KRISTIAN CRNJAC, 8.d (mentorica Kamenka Klarić)
20. MAGDALENA JURČEVIĆ, 8.d (mentorica Kamenka Klarić)


LiDraNo
LITERARNI IZRAZ:
1. LUCIJA ČAGALJ, 4.a (mentorica Simona Jurjević) Moj Omiš
2. ANA BRZOVIĆ, 6.d (mentorica Maja Ćurlin) Miris bakine kuhinje
*3. NINA BULJEVIĆ, 8.c (mentorica Maja Ćurlin) Prva ljubav
*4. LOVRE POPOVIĆ, 7.a (mentorica Bernarda Klarić) Utrka s vremenom
*5. MARKO PAŠALIĆ, 7.a (mentorica: Barnarda Klarić) Maske

SAMOSTALNI NOVINARSKI IZRAZ:
*1. JAKOV SOVULJ, 6.b (mentorica Daniela Odak)
Cool, ali znanost i inženjerstvo nisu mi na prvom mjestu. Volim umjetnost!
*2. NINA PERKUŠIĆ, 8.a (mentorica Daniela Odak)
Enes Kišević:"Mogu vam reći da sam bio bolji pjesnik kao dijete nego danas"
3. TARA JERONČIĆ, 8.c (mentorica: Maja Ćurlin) Svijet medija

POJEDINAČNI SCENSKI NASTUP:
1. KARLA ŠKARICA, 4.a (mentorica Simona Jurjević)
2. ANA BRZOVIĆ, 6.d (mentorica Maja Ćurlin)
3. NINA BULJEVIĆ, 8.c (mentorica Maja Ćurlin)
4. MARIJA SOVULJ, 6.k (mentorica Ivana Jurićević)
5. DUJE SOVULJ, 7.k (mentorica: Ivana Juričević)

SKUPNI SCENSKI NASTUP:
igrokaz  Jer ti to zaslužuješ, Višnja Anić (mentorica Ivana Juričević) 
GABRIJELA ŠUŠIĆ, KARLA TOPIĆ, SARA TOPIĆ, JELENA VUKASOVIĆ, 5.k
ANĐELA TOMASOVIĆ, ROKO BARTULOVIĆ, 6. k
DINO SRDANOVIĆ, NEDJELJKA KOVAČIĆ, ANTE KOVAČIĆ, 7.k
IRIS KOVAČIĆ, 8. k


LIKOVNA KULTURA
 (mentorica Aleksandra Radunić)
1. ANA ČAGALJ, 8.b
2. GABRIJELA VUKOVIĆ, 7.e 
3. MATEJ JURANOVIĆ, 6.c 

 
 
preskoči na navigaciju