« Svibanj 2024 »

DRŽAVNA SMOTRA BIOSIGURNOSTI - BIOZAŠTITE
Autor: Administrator , 8. 5. 2023.

Osnovna škola Josip Pupačić iz Omiša  domaćin je druge po redu Državne smotre Biosigurnosti i biozaštite koje će se održati od 8. do 10. svibnja.

Na Smotri će sudjelovati 48 učenika iz raznih krajeva Republike Hrvatske kao i 24 mentora te uvaženi članovi Državnog povjerenstva. To je prilika za promociju naše škole i grada Omiša. Na nama je velika obveza, ali i zadovoljstvo da to napravimo na što bolji način.

Očekujemo oko 80 sudionika. Sudjeluju 24 tima učenika osnovnih i srednjih škola iz cijele Hrvatske pod pokroviteljstvom AZOO, Hrvatskog društva za bisigurnost i biozaštite i Saborskog odbora za obrazovanje. Učenici putem postera predstavljaju istraživanja koja su proveli tijekom školske godine.

Svečanost otvaranja smotre će se održati u kongresnoj dvorani Hotela Plaža, u utorak, 9. svibnja s početkom u 10 sati nakon čega slijedi natjecateljski dio koji će se održati u učionicama. Proglašenje pobjedničkih ekipa i zatvaranje smotre je u srijedu 10. svibnja u Ilirskom sjemeništu.

Poštovani učenici i roditelji,

Domaćini smo državne smotre Biosigurnosti i biozaštite od  8. do 10. svibnja. Većinu programa ćemo održati u Hotelu Brzet, kongresnoj dvorani Hotela Plaža i dvorani Ilirskog sjemeništa.

U utorak, 9. svibnja na programu su izlaganja prijavljenih radova za koje nam je potreban prostor škole i tog dana će u jutarnjoj smjeni (smjena A) biti moguće održati prva tri sata u školi.

Svi učenici od 1. do 8. razreda u smjeni A će imati organiziran prijevoz za kući u 10.30 sati. Učenici smjene B i PŠ Kučiće će imati redovitu nastavu s redovitim početcima smjena i redovitim prijevozom učenika.