« Ožujak 2024 »

POČETAK ŠKOLSKE GODINE 2020./2021. I PRVI DAN NASTAVE
Autor: Administrator , 3. 9. 2020.

Poštovani učenici i roditelji,

Na početku ove školske godine vas posebno molimo na suradnju i razumijevanje jer počinjemo novu školsku godinu u posebnim okolnostima primjenjujući propisane mjere za sprječavanje epidemije covid 19 i prema posebnim uputama Ministarstva znanosti i obrazovanja i Kriznog stožera SDŽ.

Zdravlje vaše djece, a time vas i vaših obitelji je na prvom mjestu stoga smo sačinili protokole za ponašanje učenika, roditelja, učitelja i svih zaposlenih u školi.

Molimo vas da imate u vidu da naša škola radi u veoma skučenim prostornim uvjetima i da smo sve mjere donijeli imajući u vidu i tu specifičnost koja nam svima posebno otežava funkcioniranje. Stoga će učenici 5., 6., 7. i 8. razreda imati nastavu po mješovitom modelu, jedan tjedan će u školi biti učenici 5. i 7. razreda, a drugi tjedan 6. i 8. razreda, dok će svi učenici 1., 2., 3. i 4. razreda pohađati redovito svakodnevno nastavu u školi. Nastava će biti organizirana u blok satovima (dvosatima).

Svi učenici od 1. do 8. razreda su obvezni nositi maske prilikom ulaska u školski autobus (učenici koji nisu putnici masku nose od trenutka zajedničkog okupljanja na školskom dvorištu) pa sve do dolaska na svoje mjesto u učionici kada će masku spremiti u vrećicu. Masku će na kraju nastave ponovno staviti u učionici i nositi je  do izlaska iz autobusa ili školskog dvorišta.

Prvog dana nastave će svi učenici doći u školu prema posebnom rasporedu samo za taj dan. Za učenike smo pripremili njihove udžbenike, također ćemo im dati po dvije perive pamučne maske, a učenicima putnicima ćemo dati iskaznice za učenički prijevoz koje moraju imati sobom prilikom vožnje školskim autobusom.

Želim vama i nama sretan početak školske godine!

Vaša škola je uvijek otvorena za sva roditeljska i učenička pitanja i pomoć u rješavanju potreba i pitanja koje nam život donosi.

Davorka Deur, prof.

PROTOKOL ZA UČENIKE RAZREDNE NASTAVE