« Ožujak 2024 »

Autor: Administrator , 7. 1. 2021.

Dragi naši učenici, cijenjeni roditelji, kolegice i kolege,

2020. godina donijela nam je mnoga iznenađenja i neobičnosti, bila je prepuna promjena i nekih novih pravila. Uz sve izazove koji su nas snašli tijekom godine, pokazali smo snagu i naučili kako funkcionirati u nezamislivim uvjetima.
Dragi učenici, nikada niste brže naučili najživotnije lekcije iz Informatike: Što je to nastava na daljinu? Sve o dezificijensima, maskama, razmaku, pranju ruku… Vaša poslušnost i suradnja u svim ovim okolnostima je zadivljujuća.

Dragi roditelji, i vi ste morali odjednom pustiti školi da uđe u vaše domove, dali ste sve od sebe prateći učenje svoje djece. Nikada nismo imali ovako čestu,  izravnu i neobičnu suradnju s vama. Znam da nije uvijek bilo jednostavno jer su vas pritiskale i životne brige koje nam je svima donijela ova godina.
Cijenjeni kolegice i kolege, ozbiljno i svesrdno smo krenuli u nove izazove ne znajući gdje nas sve ovo vodi.  Hvala vam na svim vašim profesionalnim naporima bez kojih ne bismo bili opet škola puna aktivnosti koje se vide opet u svim segmentima rada od redovite nastave, suradnje s roditeljima, obilježavanju aktualnosti, projekata i natjecanja svih razina-čak smo na daljinu sudjelovali u četiri državna natjecanja!
Moram spomenuti i naše školsko osoblje koje se je predano brinulo da sve funkcionira kako treba, da školski prostori i okoliš bude sigurno i zdravo okruženje za naše učenike i učitelje.
          Želim se zahvaliti svima na uloženom trudu, dajem vam poticaj za daljnji rad i napredovanje. U idućoj godini čekaju nas novi izazovi i neizvjesnost. Škola kao takva nalazi se u vrtlogu promjena. Vidim to kao priliku da još jednom potvrdimo profesionalnost, spremnost na izazove i suradnju. Upravo su nadolazeći božićni i novogodišnji blagdani prikladno vrijeme da se sjetimo kako svakodnevno možemo računati jedni na druge, uz međusobno poštivanje, suradnju i kolegijalnost! Od srca vam svima želim sretan i blagoslovljen Božić, mirne i veseljem ispunjene blagdane, uz obilje zdravlja i uspjeha u novoj 2021. godini.
                                                              vaša  ravnateljica: Davorka Deur

P.S. Očekivani početak 2. polugodišta je ponedjeljak 18. siječnja-smjena „A“ ujutro, smjena „B“ poslijepodne.